Práce s tělem a terapie

Ve své práci se opírám o metodu Somatic Experiencing® a další na tělo orientované přístupy.


Věnuji se primárně oblasti intimity a sexuality, ať už v rámci zpracování samotných traumatických událostí, které často vedly k odpojení se od tělesného vnímání (zneužívání, znásilnění atp.), přes podporu lepšího sexuálního prožívání (poruchy erekce, předčasná ejakulace, bolestivý pohlavní styk, vaginismus atp.), až po práci s paralyzujícím studem, který znemožňuje plnohodnotný intimní kontakt. 


Služby

Somatic Experiencing®

Principem práce Somatic Experiencing® je rozpoznání klientových zdrojů (co dělá klientovi dobře, co ho baví) a rozšíření míry jeho odolnosti.

Somatický koučink intimity a sexuality

Jako somatický kouč sexuality a intimity podporuji své klienty, aby byli v lepším spojení se svým tělem, otevřeli se radosti a potěšení, vstoupili do kontaktu se svým erotickými já.

Podmínky spolupráce

Storno podmínky – V případě zrušení termínu je potřeba dát vědět alespoň 24 hodin předem, pokud termín zrušíte v kratší lhůtě, budu účtovat 100 % ceny setkání. Pokud Vám zruším termín já méně než 24 hodin předem, příští konzultaci máte zdarma.


Z kapacitních důvodů přijímám aktuálně do spolupráce pouze klienty/klientky v rámci své specializace, tzn. na práci v oblasti sexuálního traumatu. Děkuji za pochopení.


Ceník

Somatický koučink intimity a sexuality

Délka koučinku 90 minut

1800 Kč

Somatic Experiencing® - práce s traumatem*

První sezení je v délce 90 minut - 1800 Kč

1300 Kč

Somatic Experiencing® - akreditované sezení 

Pro frekventanty výcviku 

viz INDEX STUDENTA

Jednorázová konzultace

60 minut

1500 Kč

*Pro rodiče na mateřské, seniory, studenty, nezaměstnané nebo klienty v nouzi můžeme domluvit cenu individuálně, podle Vašich možností. Buďte k sobě vlídní, ozvěte se :-)